logo ihc bohemians ihc bohemians praha logo fb ihc bohemians
HOME SOUPISKA TABULKA STATISTIKY ROZLOSOVÁNÍ FANSHOP FÓRUM FOTOGALERIE OS IHC BOHEMIANS HISTORIE ODKAZY

někdy - někde

věřme, že v září...

 

ve čtvrtek xx. xxxxx

ZS Neratovice

 

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

 

ihcbohemians(a)email.cz

 

logo_praha10
M? PRAHA 10

logo_buldoci_neratovice
HC BULDOCI NERATOVICE

ROZLOSOVÁNÍ

 

 

C.C.M. P.H.L.   2017 / 18

 

LOS základní části [úřední termín -//- náš...]:

 

   1. kolo [11.-17. IX.]

Hvězda Praha Bohemians Praha   3 : 6  ( 1 : 0 ,  1 : 3 ,  1 : 3 )

[s.z. č. 1003 - v sobotu 16. září od 21:00 ve Vokovicích]

Raiders - Sergo 8:6, Siemens - Petrohrad 3:5, Sportshop - Reunited 2:6, Icebreakers - Bohemia 3:1, Hipporiders - Běrkut 4:9, Emotioncar - Ekonom odl.

 

   2. kolo [18.-24. IX.]

Bohemians Praha Icebreakers   3 : 4  ( 1 : 0 ,  1 : 0 ,  1 : 4 )

[s.z. č. 1012 - ve čtvrtek 21. září od 21:15 v Neratovicích]

Sergo - Ekonom 9:3, Bohemia - Sportshop 2:11, Petrohrad - Emotioncar 6:5, Běrkut - Hvězda 3:2 sn, Raiders - Hipporiders 4:3 pr., Reunited - Siemens odl. + Emotioncar - Ekonom 2:4 dohr.

 

   3. kolo [25.IX.-1.X.]

Hockey sport shop Bohemians Praha   1 : 3  ( 1 : 0 ,  0 : 2 ,  0 : 1 )

[s.z. č. 1018 - ve čtvrtek 28. září od 21:00 v Letňanech]

Hipporiders - Sergo 3:2 sn, Emotioncar - Reunited 8:1, Ekonom - Petrohrad 5:3, Icebreakers - Běrkut odl., Hvězda - Raiders odl., Siemens - Bohemia odl.,

 

   4. kolo [2.-8. X.]

Bohemians Praha Siemens Dominators   5 : 6 sn  ( 3 : 1 ,  1 : 3 ,  1 : 1  -/-  0:2 )

[s.z. č. 1025 - ve čtvrtek 5. října od 21:15 v Neratovicích]

Sergo - Petrohrad 6:2, Bohemia - Emotioncar 5:7, Běrkut - Sportshop 2:3, Raiders - Icebreakers 12:4, Hipporiders - Hvězda odl., Reunited - Ekonom odl. + Hvězda - Raiders 3:10 dohr.

 

   5. kolo [9.-15. X.]
Emotioncar
Bohemians Praha   6 : 7 sn  ( 2 : 2 ,  2 : 3 ,  2 : 1  -/-  1:2 )

[s.z. č. 1033 - v neděli 15. října od 20:00 ve Vokovicích]

Siemens - Běrkut 5:4, Sportshop - Raiders 4:10, Petrohrad - Reunited 3:7, Hvězda - Sergo 3:5, Icebreakers - Hipporiders 1:6 + Ekonom - Bohemia 4:0

 

   6. kolo [16.-22. X.]

Bohemians Praha Ekonom   7 : 2  ( 2 : 0 ,  5 : 1 ,  0 : 1 )

[s.z. č. 1038 - ve čtvrtek 19. října od 21:15 v Neratovicích]

Sergo - Reunited 4:3 pr., Bohemia - Petrohrad 3:5, Hipporiders - Sportshop 7:5, Hvězda - Icebreakers 7:2, Raiders - Siemens 13:4, Běrkut - Emotioncar odl.  

 

   7. kolo [23.-29. X.]

Petrohrad Bohemians Praha   2 : 7  ( 1 : 0 ,  1 : 3 ,  0 : 4 )

[s.z. č. 1048 - v pátek 27. října od 21:15 v Říčanech...]

Siemens - Hipporiders 7:8 pr., Sportshop - Hvězda 8:7 sn, Ekonom - Běrkut 6:3, Reunited - Bohemia odl., Icebreakers - Sergo odl., Emotioncar - Raiders odl.  + Běrkut - Emotioncar 1:2 dohr.

 

   8. kolo [30.X.-5.XI.]
Bohemians Praha Reunited   6 : 5 pr  ( 3 : 0 ,  2 : 3 ,  0 : 2  - § : 0 )

[s.z. č. 1051 - ve čtvrtek 2. listopadu od 21:15 v Neratovicích]

Sergo - Bohemia 7:1, Hipporiders - Emotioncar 3:7, Běrkut - Petrohrad 5:2, Hvězda - Siemens 8:4, Icebreakers - Sportshop 4:7, Raiders - Ekonom odl. +  Reunited - Ekonom 4:6 dohr.

 

   9. kolo [6.-12. XI.]
Rex Bohemia
Bohemians Praha   1 : 4  ( 1 : 2 ,  0 : 1 ,  0 : 1 )

[s.z. č. 1063 - v pátek 10. listopadu od 19:45 v Letňanech]

Siemens - Icebreakers 6:4, Sportshop - Sergo 7:8 pr., Petrohrad - Raiders 4:12, Reunited - Běrkut 2:5, Emotioncar - Hvězda 7:3, Ekonom - Hipporiders 5:4 (14.) + Raiders - Ekonom 9:2 a Hipporiders - Hvězda 3:6 dohr.

 

  10. kolo [13.-19. XI.]
Sergo
Bohemians Praha   2 : 5  ( 0 : 2 ,  0 : 2 ,  2 : 1 )

[s.z. č. 1064 - v pondělí 13. listopadu od 21:20 v Letňanech]

Běrkut - Bohemia 2:3 sn, Hvězda - Ekonom 1:6, Icebreakers - Emotioncar 3:13, Sportshop - Siemens pos., Hipporiders - Petrohrad odl., Raiders - Reunited odl. + Reunited - Siemens 4:9 dohr.

 

  11. kolo [20.-26. XI.]
Bohemians Praha Běrkut   2 : 5  ( 2 : 3 ,  0 : 0 ,  0 : 2 )

[s.z. č. 1077 - ve čtvrtek 23. listopadu od 21:15 v Neratovicích]

Siemens - Sergo 5:4 sn, Bohemia - Raiders 3:9, Petrohrad - Hvězda 10:5, Reunited - Hipporiders 2:6, Emotioncar - Sportshop 10:6, Ekonom - Icebreaker 6:2 (28.) + Sportshop - Siemens 7:8 a Raiders - Reunited 3:2 dohr.

 

  12. kolo [27.XI.-3.XII.]
Raiders
Bohemians Praha   8 : 4  ( 1 : 1 ,  5 : 1 ,  2 : 2 )

[s.z. č. 1079- v neděli 3. prosince od 19:00 v holešovické malé hale]

Sportshop - Ekonom 5:1, Hipporiders - Bohemia 8:2, Hvězda - Reunited 5:10, Siemens - Emotioncar 3:4 sn (4.), Sergo - Běrkut 5:2 (7.), Icebreakers - Petrohrad 2:4 (10.)

 

  13. kolo [4.-10. XII.]

Bohemians Praha Hipporiders   1 : 5  ( 0 : 2 ,  1 : 2 ,  0 : 1 )

[s.z. č. 1090 - ve čtvrtek 7. prosince od 21:15 v Neratovicích]

Emotioncar - Sergo 6:3, Bohemia - Hvězda 9:8 sn, Petrohrad - Sportshop 5:14, Reunited - Icebreakers 2:7, Ekonom - Siemens 2:4 (12.), Běrkut - Raiders odl.    

 

  14. kolo [11.-17. XII.]

Bohemians Praha Hvězda Praha   7 : 5  ( 2 : 2 ,  2 : 0 ,  3 : 3 )

[s.z. č. 1094 - ve čtvrtek 14. prosince od 21:15 v Neratovicích]

Sergo - Raiders 3:8, Bohemia - Icebreakers 4:2, Běrkut - Hipporiders 4:3p, Reunited - Sportshop 9:3, Petrohrad - Siemens a Ekonom - Emotioncar odl. + Emotioncar - Raiders 7:4 dohr. a Icebreakers - Hvězda 5:4 před.

 

  15. kolo [1.-7. I. 2018]

Icebreakers Bohemians Praha   2 : 5  ( 2 : 2 ,  0 : 1 ,  0 : 2 )

[s.z. č. 1079 - v neděli 7. ledna od 19:00 v holešovické malé hale]

Hipporiders - Raiders 4:2, Hvězda - Běrkut 8:6, Siemens - Reunited 7:4, Ekonom - Sergo 5:3, Sportshop - Bohemia 8:0 [18.], Emotioncar - Petrohrad odl.  

 

  16. kolo [8.-14. I.]
Bohemians Praha Hockey sport shop   6 : 2  ( 1 : 0 ,  4 : 1 ,  1 : 1 )

[s.z. č. 1109 - ve čtvrtek 11. ledna od 21:15 v Neratovicích]

Petrohrad - Ekonom 5:2 [16.], Sergo - Hipporiders 3:4p, Bohemia - Siemens 1:5, Běrkut - Icebreakers 6:3, Reunited - Emotioncar 5:2, Raiders - Hvězda 6:7 + Emotioncar - Petrohrad 6:3 dohr.  

 

  17. kolo [15.-21. I.]

Siemens Dominators Bohemians Praha   4 : 6  ( 2 : 3 ,  2 : 0 ,  0 : 3 )

[s.z. č. 1116 - v pondělí 15. ledna od 21:00 na novém ZS ve Strašnicích]

Sportshop - Běrkut 5:2, Hvězda - Hipporiders 4:5p, Icebreakers - Raiders 6:10, Emotioncar - Bohemia 18:3, Ekonom - Reunited 5:10, Petrohrad - Sergo 2:3 + Běrkut - Raiders 6:9 dohr. 

 

  18. kolo [22.-28. I.]

Bohemians Praha Emotioncar   X : X  ( x : x ,  x : x ,  x : x )

[s.z. č. 1124 - ODLOŽENO na 15. února...]

Sergo - Hvězda 4:5pr, Bohemia - Ekonom 4:7, Hipporiders - Icebreakers 6:2, Reunited - Petrohrad 4:1, Raiders - Sportshop 8:6, Běrkut - Siemens odl.  

 

  19. kolo [29.I.-4.II.]

Ekonom Bohemians Praha   0 : 10  ( 0 : 2 ,  0 : 2 ,  0 : 6 )

[s.z. č. 1129 - v úterý 6. února od 21:45 v holešovické malé hale...]

Icebreakers - Hvězda 5:4 předehráno (17.XII.), Siemens - Raiders 3:8, Sportshop - Hipporiders 7:2, Petrohrad - Bohemia 2:4, Reunited - Sergo 11:1, Emotioncar - Běrkut odl. + Icebreakers - Reunited 0:7 předehrávka

 

  20. kolo [5.-11. II.]

Bohemians Praha Petrohrad   4 : 3  ( 2 : 1 ,  2 : 2 ,  0 : 0 )

[s.z. č. 1139 - ve čtvrtek 8. února od 21:15 v Neratovicích]

Raiders - Emotioncar 5:4sn, Sergo - Icebreakers 4:3, Bohemia - Reunited 1:8, Hipporiders - Siemens 3:2, Běrkut - Ekonom 1:12, Hvězda - Sportshop odl. 

 

dohrávky:

Bohemians Praha Emotioncar   4 : 10  ( 1 : 4 ,  1 : 3 ,  2 : 3 )

[s.z. č. 1124 - ve čtvrtek 15. února od 21:15 v Neratovicích]

Petrohrad - Siemens 7:4 a Icebreakers - Sergo 6:5p

 

  21. kolo [12.-18. II.]

Reunited Bohemians Praha   4 : 5 pr.  ( 0 : 2 ,  1 : 2 ,  3 : 0 - 0 : §)

[s.z. č. 1142 - v sobotu 17. února od 19:00 v Černošicích]

Siemens - Hvězda 10:2, Sportshop - Icebreakers 7:4, Bohemia - Sergo 2:11, Ekonom - Raiders 2:5 [19.], Emotioncar - Hipporiders 3:2 sn (25.), Petrohrad - Běrkut 4:7 (27.)

 

  22. kolo [19.-25. II.]

Bohemians Praha Rex Bohemia   X : X  ( x : x ,  x : x ,  x : x )

[s.z. č. 1154 - ODLOŽENO na 8. března...]

Icebreakers - Siemens 2:10, Sergo - Sportshop 3:5, Hipporiders - Ekonom 8:2, Běrkut - Reunited 6:9, Raiders - Petrohrad 7:4, Hvězda - Emotioncar 5:10 (3.III.)

 

  23. kolo [26.II.-4.III.]

Bohemians Praha Sergo   11 : 1  ( 4 : 0 ,  3 : 0 ,  4 : 1 )

[s.z. č. 1155 - ve čtvrtek 1. března od 21:15 v Neratovicích]

Siemens - Sportshop 4:7, Bohemia - Běrkut 2:6, Emotioncar - Icebreakers 3:4 sn, Reunited - Raiders, Petrohrad - Hipporiders a Ekonom - Hvězda odl. + Emotioncar - Běrkut 5:0 kontumačně.

 

dohrávka:

Bohemians Praha Rex Bohemia   7 : 5  ( 3 : 1 ,  1 : 2 ,  2 : 2 )

[s.z. č. 1154 - ve čtvrtek 8. března od 21:15 v Neratovicích]

 

  24. kolo [5.-11. III.]

Běrkut Bohemians Praha   4 : 1  ( 0 : 1 ,  0 : 0 ,  4 : 0 )

[s.z. č. 1168 - v neděli 11. března od 13:45 na novém ZS ve Strašnicích]

Hipporiders - Reunited 7:1 (2.), Raiders - Bohemia 14:5 (4.), Sergo - Siemens 6:3, Icebreakers - Ekonom 3:9, Sportshop - Emotioncar 5:4 (15.), Hvězda - Petrohrad 5:0 kontumačně.

 

  25. kolo [12..-18. III.]

Bohemians Praha Raiders   6 : 3  ( 2 : 0 ,  3 : 0 ,  1 : 3 )

[s.z. č. 1170 - ve čtvrtek 15. března od 21:15 v Neratovicích]

Běrkut - Sergo 3:2 sn (4.III.), Bohemia - Hipporiders 6:9, Reunited - Hvězda 3:7, Emotioncar - Siemens 6:2, Ekonom - Sportshop 1:8 (20.), Petrohrad - Icebreakers odl. + Icebreakers - Běrkut 1:2 sn dohr.

 

  26. kolo [19.-25. III.]

Hipporiders Bohemians Praha   5 : 3  ( 1 : 2 ,  2 : 0 ,  2 : 1 )

[s.z. č. 1181 - v pátek 23. března od 21:45 ve Velké holešovické Sportovní hale]

Icebreakers - Reunited 0:7 před., Sergo - Emotioncar 7:6 p., Raiders - Běrkut 5:2, Siemens - Ekonom, Sportshop - Petrohrad a Hvězda - Bohemia odl. + Siemens - Bohemia 2:9 (19.), Petrohrad - Hipporiders 6:4 (20.), Reunited - Bohemia 3:4 (23.), Reunited - Raiders 4:6 (24). a Hvězda - Sportshop 7:13 (25.) dohr.

 

závěrečné dohrávky:

Siemens - Ekonom 7:2, Hvězda - Bohemia 8:1, Petrohrad - Icebreakers 2:5, Sportshop - Petrohrad 6:5, Hipporiders - Petrohrad 6:2, Běrkut - Siemens 10:2, Ekonom - Emotioncar 3:7.

 

Proponovaný FINÁLOVÝ TURNAJ nejlepší čtyřky

proběhne o víkendu 7. a 8. dubna na zimním stadionu v Roudnici nad Labem.
R  o  z  p  i  s     u  t  k  á  n  í  :
Sobota 7. dubna
10:00 - 12:15    1. utkání BARÁŽE
12:30 - 14:45    Semifinále 1. místo vs. 4. místo
15:00 - 17:15    Semifinále 2. místo vs. 3. místo
 
Neděle 8. dubna
10:00 - 12:15    2. utkání BARÁŽE
12:30 - 14:45    o 3. místo poražení semifinalisté
15:00 - 17:15    FINÁLE 
Na rozdíl od dlouhodobé části bude hráno 3×20 minut čistého času, podrobnosti možných alternativ nerozhodných her po 60 minutách viz u tabulky...

Tento článek zatím nebyl komentován.

Přidat komentář:

Musíš být přihlášen!